Maldos vakaras su Vilniaus jaunimu (2019 03 21)
Paskelbta: 2019-03-26 10:21:50

Kovo 21 dieną Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre susitikome gavėnios laiko Maldos vakare. Į Maldos vakarą šlovinti ir melstis atvyko gausus būrys studentų iš Vilniaus Kairos rekolekcijų. Net 15 studentų iš Vilniaus vedė maldos vakarą, drauge giedojo bei kvietė kiekvieną atėjusįjį atverti širdį Jėzui.

Vakaro metu vyko Švenčiausiojo Sakramento adoracija, kunigai Liutauras Vilėniškis ir Emilis Vasiliauskas klausė išpažinčių, „Gyvųjų akmenų“ bendruomenė meldėsi užtarimo malda už visus norinčius. Jauni žmonės galėjo pasikalbėti su kunigu ar seserimi vienuole Inga Rukaite FMA rūpimais klausimais.

Po maldos jaunimas neskubėjo skirstytis, su džiaugsmu kartu vakarieniavo ir bendravo prie puodelio arbatos.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos