Gavėnios metą – maldos bendrystė Jaunimo centre (2019 04 03)
Paskelbta: 2019-04-04 16:29:33

Balandžio 3 dieną Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre jaunuolių bendrystėje šventėme šventąsias Mišias. Kaip ir kiekvieną Gavėnios trečiadienį, nuo 16 val. Dominykas Simanavičius vedė Šventojo Rašto skaitymo ir diskusijų grupelę, o kapelionas kun. Liutauras Vilėniškis klausė išpažinčių bei susitiko su jaunimu dvasiniams pokalbiams. Prie puodelio arbatos vyko pašnekesiai apie gyvenimą, pavasarį, mokslus, tikėjimą...

Vėliau Jaunimo centro darbuotojai bei visi draugai meldėsi Švč. Mergelės Marijos Rožinį, o paskui drauge koplyčioje šventėme šv. Mišias. Kun. Liutauras drąsino kiekvieną priimti save tokį, koks yra, nes Dievas mus myli, nežiūrėdamas mūsų žaizdų, klaidų ir netobulumų.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos