Nauji kunigų skyrimai (papildyta, 2019 m. balandis)
Paskelbta: 2019-04-08 14:25:15

Kun. Gytis STUMBRAS atleistas iš Kauno universitetinių klinikų kapeliono pareigų.

Kun. Sigitas JURKŠTAS paskirtas Kauno universitetinių klinikų kapelionu.

Kun. Rolandas TAUČIUS OFM paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Rastislav DLUHÝ CSsR paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos trečiojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Kęstutis VILUTIS paskirtas Karmėlavos Šv. Onos parapijos rezidentu.

Mons. Aurelijus ŽUKAUSKAS atleistas iš Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebono ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kapeliono pareigų ir jam leista išvykti pastoraciniam darbui į Šiaulių vyskupiją.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos administratoriumi ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Sveikatos priežiūros skyriaus kapelionu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Tikroji meilė – tai ne emocijos ir ne keli centai, įdėti į elgetos ranką, bet angažavimas kovoti už teisingesnę ir geresnę visuomenę, geresnę Lietuvą; tai gebėjimas atleisti nuoskaudas ir kasdienis tarnavimas vieni kitiems toje vietoje, kur Dievas leidžia mums būti ir veikti.

Arkivysk. S. Tamkevičiaus herbas+ Sigitas TAMKEVIČIUS

Iš homilijos minint CARITO 30-metį