Nauji kunigų skyrimai (papildyta, 2019 m. balandis)
Paskelbta: 2019-04-08 14:25:15

Kun. Gytis STUMBRAS atleistas iš Kauno universitetinių klinikų kapeliono pareigų.

Kun. Sigitas JURKŠTAS paskirtas Kauno universitetinių klinikų kapelionu.

Kun. Rolandas TAUČIUS OFM paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Rastislav DLUHÝ CSsR paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos trečiojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Kęstutis VILUTIS paskirtas Karmėlavos Šv. Onos parapijos rezidentu.

Mons. Aurelijus ŽUKAUSKAS atleistas iš Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebono ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kapeliono pareigų ir jam leista išvykti pastoraciniam darbui į Šiaulių vyskupiją.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos administratoriumi ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Sveikatos priežiūros skyriaus kapelionu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Per ADVENTĄ nutieskime VIEŠPAČIUI kelią į savo širdis. Apaštalas Paulius ragina: „Tad nusimeskime tamsos darbus, apsiginkluokime šviesos ginklais!“ (Rom 13, 12). Tais šviesos ginklais saugokimės nuo viso, kas žmogų smukdo, pririša prie netvarkingų dalykų.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš Advento homilijos