Nauji kunigų skyrimai (papildyta, 2019 m. balandis)
Paskelbta: 2019-04-08 14:25:15

Kun. Gytis STUMBRAS atleistas iš Kauno universitetinių klinikų kapeliono pareigų.

Kun. Sigitas JURKŠTAS paskirtas Kauno universitetinių klinikų kapelionu.

Kun. Rolandas TAUČIUS OFM paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Rastislav DLUHÝ CSsR paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos trečiojo sektoriaus kapelionu.

Kun. Kęstutis VILUTIS paskirtas Karmėlavos Šv. Onos parapijos rezidentu.

Mons. Aurelijus ŽUKAUSKAS atleistas iš Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebono ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kapeliono pareigų ir jam leista išvykti pastoraciniam darbui į Šiaulių vyskupiją.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos administratoriumi ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Sveikatos priežiūros skyriaus kapelionu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Mergelės Marijos kvietimas Šiluvoje garbinti Sūnų aktualiai skamba ir šiandien. Turime dovanoti laiką, pastangas, kitaip tariant, „arti“ dėl Jėzaus reikalų, kad pasaulis keistųsi į „geresnę savo versiją“, kad Dievas būtų mūsų pačių gyvenimo centras. Tik tuomet ateina Dievo dovanota tikroji ramybė.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas+ Kęstutis KĖVALAS