Prisikėlimo džiaugsmas šlovinimo vakare „Jei tiki, kad Dievas gali...“ (2019 04 25)
Paskelbta: 2019-04-29 08:12:35

Balandžio 25 d. Kauno miesto gyventojai ir svečiai rinkosi į Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčią, šlovinimo vakarą „Jei tiki, kad Dievas gali...“ . Čia kartu meldėsi už save bei visą Kauno miestą, kad Dievas įkvėptų džiaugsmo ir meilės kuriant gražesnę šiandieną. Šlovinimo maldą vedė kunigai redemptoristai, Švenčiausiąjį Sakramentą išstatė ir išpažinčių klausė seminarijos rektorius kun. Ramūnas Norkus.

Šį šlovinimo ir maldos vakarą visi susirinkusieji buvo įkvepiami Šventojo Rašto žodžiais, pasakytais Laiške filipiečiams „Džiaukitės Viešpatyje visuomet“ (Fil 4, 4). Tas džiaugsmas apima ir viltį, ir laisvę. Nesvarbu, ką išgyvename – džiugią akimirką, skausmą, vargą ar kančią, esame kviečiami džiaugtis Viešpatyje, nes jame yra visa stiprybė ir išgelbėjimas.

Daug apie džiaugsmą ir džiugų liudijimą kalba popiežius Pranciškus, tad susirinkusieji turėjo galimybę dar kartą stabtelėti prie popiežiaus minčių ir pasidalijimų, kad būtume džiugūs tikintieji, kurie tarnauja, liudija ir gyvena džiaugsmo ir vilties šviesoje, dalydamiesi tuo vieni su kitais.

Kristus Prisikėlė! Tad šią džiugią naujieną esame kviečiami visi nešti į labiausiai nutolusias ir apleistas vietas, pripildant jas šio džiugesio.

Milita Žičkutė-Lindžienė

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos