Užbaigiant Pašaukimų savaitę – kvietimas nepaliauti melsti tikrų pašaukimų (2019 05 17)
Paskelbta: 2019-05-18 08:30:12

Gegužės 17 d. Pašaukimų savaitė Kauno arkivyskupijoje užbaigta šv. Mišiomis ir maldos už pašaukimus vakaru Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje.

Švenčiant Kauno miesto gimtadienį, kai visas senamiestis prisipildė miesto gyventojų ir svečių, bažnyčioje vyko ir Švč.. Sakramento adoracija, šlovinimas, buvo klausoma išpažinčių.

Nurimti prie Švč. Sakramento užėjo daugybė miesto šventėje dalyvavusių žmonių.

Šiuo vakaru užbaigta 2019 metų Kauno arkivyskupijos pašaukimų savaitė, kurios metu kalbėta, diskutuota, melstasi, dėkota už kiekvieno žmogaus pašaukimą – į gyvenimą, į šventumą, į jo pasirinktą autentišką kelią

Pašaukimų sielovados bendradarbiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios gražios savaitės renginių: VDU ir KTU akademinei sielovadai, Jaunimo bei Šeimos centrų bendradarbiams, Kauno kunigų seminarijai, visiems tarnavusiems kunigams, savanoriams ir visiems, prisidėjusiems malda ar darbu.

Kviečiame nepaliauti melsti mūsų arkivyskupijai ir visai Bažnyčiai autentiškų, tikrų – santuokos, kunigystės, vienuolinio gyvenimo – pašaukimų.

Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados informacija

Tikroji meilė – tai ne emocijos ir ne keli centai, įdėti į elgetos ranką, bet angažavimas kovoti už teisingesnę ir geresnę visuomenę, geresnę Lietuvą; tai gebėjimas atleisti nuoskaudas ir kasdienis tarnavimas vieni kitiems toje vietoje, kur Dievas leidžia mums būti ir veikti.

Arkivysk. S. Tamkevičiaus herbas+ Sigitas TAMKEVIČIUS

Iš homilijos minint CARITO 30-metį