Kauno II dekanato parapijų Carito bendradarbių susirinkimas (2019 05 30)
Paskelbta: 2019-06-01 21:02:30

Gegužės 30 d. Domeikavos parapijoje vyko Kauno II dekanato parapijų Carito vadovų ir savanorių susirinkimas. Susitikimas prasidėjo Mišiomis Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje. Mišioms vadovavo Kauno II dekanato dekanas mons. Augustinas Paulauskas, koncelebravo dekanato kunigai. Po Mišių Domeikavos parapijos klebonas kun. Gintaras Pūras pakvietė svečius į Domeikavos laisvalaikio salę. Renginio dalyviams koncertą dovanojo Domeikavos lopšelio-darželio vaikų kolektyvas „Seklytėlė“.

Už nuotaikingą pasirodymą Domeikavos parapijos Carito narės vaikams padovanojo angeliukus. Gerbiamam klebonui G. Pūrui 25 metų kunigystės proga vaikai įteikė pačių pagamintą maldų knygelę. Po nuotaikingo koncerto Carito bendrabarbius pasveikino dekanas mons. Augustinas Paulauskas.

Vėliau kalbėjo Kauno arkivyskupijos Carito vadovas Arūnas Kučikas. Jis pristatė Carito padalinių Kauno mieste ir rajone bendradarbiavimo gaires. Buvo primintos organizacijos veiklos sritys bei aptartos jaunų žmonių savanorystės organizacijoje galimybės.

Kauno II dekanato parapijų Carito veiklos koordinatorė Marytė Mačiulienė pakvietė glaudžiau bendradarbiauti ir pasidžiaugė parapijose vykdomomis socialinėmis akcijomis, ypač padėkojo už skirtą laiką stokojantiems dvasinių dalykų bei padovanojo organizacijos ženkliukus parapijose veikiančių padalinių vadovams. Kalbėjusieji ragino aktyviai kviesti kuo daugiau žmonių į artimo meilės tarnystę. Vėliau jaukioje aplinkoje šventėme agapę.

Domeikavos parapijos informacija

Tikroji meilė – tai ne emocijos ir ne keli centai, įdėti į elgetos ranką, bet angažavimas kovoti už teisingesnę ir geresnę visuomenę, geresnę Lietuvą; tai gebėjimas atleisti nuoskaudas ir kasdienis tarnavimas vieni kitiems toje vietoje, kur Dievas leidžia mums būti ir veikti.

Arkivysk. S. Tamkevičiaus herbas+ Sigitas TAMKEVIČIUS

Iš homilijos minint CARITO 30-metį