LSMU Kauno klinikose pašventintas ypač pažangaus gydymo centras (2019 06 03)
Paskelbta: 2019-06-03 21:14:20

Nuotrauka – G. Bitvinsko

G. Bitvinsko nuotrauka

Birželio 3 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikoje atidarytas pirmasis Baltijos šalyse gama peilio centras. Naująjį gydymo centrą pašventino atidaryme dalyvavęs Kauno arkivyskupijos apaštališkasis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Gydymas gama peiliu –  tai unikalaus, žmogaus sveikatą tausojančio ir tikslesnio radiochirurginio gydymo galimybė, ypač sergantiems onkologinėmis ligomis.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos