Nauji skyrimai (birželio mėn.)
Paskelbta: 2019-06-27 20:05:04

Kun. Vincentas LIZDENIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų bei kitų įpareigojimų Kauno arkivyskupijoje ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Grigaliaus universitetą Romoje.

Kun. Stasys BLINSTRUBIS paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Andrius KONČIUS atleistas iš Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvo pareigų ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Tomo Akviniečio universitetą Romoje.

Kun. Giedrius BAKŪNAS MIC paskirtas Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu (vienerių metų laikotarpiui).

Ses. Gabrielė Aušra VASILIAUSKAITĖ OSB paskirta Kauno arkivyskupijos klinikinės pastoracijos koordinatore.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai