Nauji skyrimai (birželio mėn.)
Paskelbta: 2019-06-27 20:05:04

Kun. Vincentas LIZDENIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų bei kitų įpareigojimų Kauno arkivyskupijoje ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Grigaliaus universitetą Romoje.

Kun. Stasys BLINSTRUBIS paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Andrius KONČIUS atleistas iš Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvo pareigų ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Tomo Akviniečio universitetą Romoje.

Kun. Giedrius BAKŪNAS MIC paskirtas Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu (vienerių metų laikotarpiui).

Ses. Gabrielė Aušra VASILIAUSKAITĖ OSB paskirta Kauno arkivyskupijos klinikinės pastoracijos koordinatore.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Žvelgdama į Mergelę Mariją, pati Bažnyčia tampa motiniškesnė, taip pat ir kiekviena pamaldi motina, žvelgdama į Mariją ir ja pasitikėdama, tampa motiniškesnė.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos