Nauji skyrimai (birželio mėn.)
Paskelbta: 2019-06-27 20:05:04

Kun. Vincentas LIZDENIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų bei kitų įpareigojimų Kauno arkivyskupijoje ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Grigaliaus universitetą Romoje.

Kun. Stasys BLINSTRUBIS paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Andrius KONČIUS atleistas iš Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvo pareigų ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Tomo Akviniečio universitetą Romoje.

Kun. Giedrius BAKŪNAS MIC paskirtas Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu (vienerių metų laikotarpiui).

Ses. Gabrielė Aušra VASILIAUSKAITĖ OSB paskirta Kauno arkivyskupijos klinikinės pastoracijos koordinatore.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)