Nauji skyrimai (birželio mėn.)
Paskelbta: 2019-06-27 20:05:04

Kun. Vincentas LIZDENIS atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų bei kitų įpareigojimų Kauno arkivyskupijoje ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Grigaliaus universitetą Romoje.

Kun. Stasys BLINSTRUBIS paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kun. Andrius KONČIUS atleistas iš Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvo pareigų ir siunčiamas studijų į Popiežiškąjį šv. Tomo Akviniečio universitetą Romoje.

Kun. Giedrius BAKŪNAS MIC paskirtas Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu (vienerių metų laikotarpiui).

Ses. Gabrielė Aušra VASILIAUSKAITĖ OSB paskirta Kauno arkivyskupijos klinikinės pastoracijos koordinatore.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Evangelija sako, jog apaštalas Jonas pasiėmė Motiną pas save. Ir mes kvieskime ją pas save. Jos artumas keis mūsų gyvenimą. SVEIKA, MARIJA – ir tamsybės sklaidosi, ateina Šviesa – mūsų Viešpats Jėzus Kristus.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš homilijos Aušros Vartų atlaiduose