Nauji skyrimai (rugsėjo mėn.)
Paskelbta: 2019-09-23 15:01:27

Diakonas Edgaras VERSOCKIS paskirtas sielovadinei tarnystei Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijoje.

Kunigas Andrius KONČIUS atleistas iš Vytauto Didžiojo universiteto kapeliono pareigų.

Kunigas Gintaras BLUŽAS OFS paskirtas Kauno M. V. J. Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis su teise laiminti santuokas, Vytauto Didžiojo universiteto kapelionu ir atsakingu už pašaukimų sielovadą Kauno arkivyskupijoje.

Kunigas Rytis GURKŠNYS SJ paskirtas Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)