Kunigų skyrimai (2019 m. lapkritis)
Paskelbta: 2019-11-06 14:09:42

Kun. Vaidas BARTKUS atleistas iš Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebono ir Ukmergės dekano pareigų ir suspenduotas nuo kunigiškųjų pareigų vykdymo (a sacris).

Kun. Raimundas KAZAITIS atleistas iš Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebono pareigų ir paskirtas Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebonu bei Ukmergės dekanu penkerių metų kadencijai.

Kun. Rytis GURKŠNYS SJ atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebonu.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui