Kunigų skyrimai (2019 m. lapkritis)
Paskelbta: 2019-11-06 14:09:42

Kun. Vaidas BARTKUS atleistas iš Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebono ir Ukmergės dekano pareigų ir suspenduotas nuo kunigiškųjų pareigų vykdymo (a sacris).

Kun. Raimundas KAZAITIS atleistas iš Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebono pareigų ir paskirtas Ukmergės Šv. apaštalo Petro ir Povilo parapijos klebonu bei Ukmergės dekanu penkerių metų kadencijai.

Kun. Rytis GURKŠNYS SJ atleistas iš Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kulvos Švč. Mergelės Marijos ir Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijų klebonu.

Kun. Gintas RUMŠEVIČIUS paskirtas Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonu.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai