Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ svetingai pasitiktas Romoje! (2020 01 25)
Paskelbta: 2020-01-25 23:23:38

Sausio 25 d. iškilmingo įžengimo į Romos vyskupijos Šv. Angelės Meriči parapiją išvakarėse kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ dalyvavo parapijos organizuotame sakralinės muzikos koncerte. Kardinolą lydėjo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius  vyskupas Algirdas Jurevičius, Kauno kunigų seminarijos rektorius kun. Ramūnas Norkus bei būrelis Romoje gyvenančių lietuvių. Kardinolas su palyda buvo priimtas kaip garbės svečias.

Romos jaunimo styginių orkestras bei mišrusis choras su solistais atliko kompozitorių A. Corelli, G. F. Hendelio bei A. Vivaldi kūrinius.

Po koncerto kardinolas bendravo su parapijiečiais, nuolankiai pildė parapijiečių pageidavimus kartu nusifotografuoti, o parapijos klebonas kun. Danilo Spagnoletti pakvietė žmones gausiai dalyvauti kardinolo įžengimo į titulinę parapiją iškilmėse.

Už informaciją dėkojame vyskupui Algirdui Jurevičiui, kun. Vincentui Lizdeniui, Vitai Liaudanskaitei-Vaitkevičienei.

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS