Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ svetingai pasitiktas Romoje! (2020 01 25)
Paskelbta: 2020-01-25 23:23:38

Sausio 25 d. iškilmingo įžengimo į Romos vyskupijos Šv. Angelės Meriči parapiją išvakarėse kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ dalyvavo parapijos organizuotame sakralinės muzikos koncerte. Kardinolą lydėjo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius  vyskupas Algirdas Jurevičius, Kauno kunigų seminarijos rektorius kun. Ramūnas Norkus bei būrelis Romoje gyvenančių lietuvių. Kardinolas su palyda buvo priimtas kaip garbės svečias.

Romos jaunimo styginių orkestras bei mišrusis choras su solistais atliko kompozitorių A. Corelli, G. F. Hendelio bei A. Vivaldi kūrinius.

Po koncerto kardinolas bendravo su parapijiečiais, nuolankiai pildė parapijiečių pageidavimus kartu nusifotografuoti, o parapijos klebonas kun. Danilo Spagnoletti pakvietė žmones gausiai dalyvauti kardinolo įžengimo į titulinę parapiją iškilmėse.

Už informaciją dėkojame vyskupui Algirdui Jurevičiui, kun. Vincentui Lizdeniui, Vitai Liaudanskaitei-Vaitkevičienei.

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai