Nauji skyrimai (2020 m. vasaris, papildyta)
Paskelbta: 2020-02-12 14:30:03

Diakonas Edgaras VERSOCKIS atleistas iš sielovadinės tarnystės Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijoje ir jam leista išvykti į Estiją rengtis  kunigo šventimams.

Kunigas Robertas URBONAVIČIUS atleistas iš Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Šiluvos Švč. Mergelės Gimimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Marius BOREIŠA paskirtas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Martynas POVYLAITIS SC paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Rolandas TAUČIUS OFM atleistas iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapeliono pareigų.

Kunigas Waldemar MICHAŁOWSKI OFM Cap paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kunigas Leo LEISE SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kunigas Algis BANIULIS SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Prašau Švč. Mergelės Marijos maldos užtarimo, kad per šią Gavėnią priimtume Dievo kvietimą susitaikinti su juo, sutelktume širdies žvilgsnį į Velykų slėpinį ir atsiverstume – atsivertume atviram ir nuoširdžiam dialogui su Dievu. Taip tapsime tuo, kuo Kristus kviečia būti savo mokinius: žemės druska ir pasaulio šviesa (plg. Mt 5, 13–14).

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS žinios 2020 m. Gavėniai