Nauji skyrimai (2020 m. vasaris, papildyta)
Paskelbta: 2020-02-12 14:30:03

Diakonas Edgaras VERSOCKIS atleistas iš sielovadinės tarnystės Kauno Šv. Antano Paduviečio parapijoje ir jam leista išvykti į Estiją rengtis  kunigo šventimams.

Kunigas Robertas URBONAVIČIUS atleistas iš Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Šiluvos Švč. Mergelės Gimimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Marius BOREIŠA paskirtas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Martynas POVYLAITIS SC paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Rolandas TAUČIUS OFM atleistas iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapeliono pareigų.

Kunigas Waldemar MICHAŁOWSKI OFM Cap paskirtas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos antrojo sektoriaus kapelionu.

Kunigas Leo LEISE SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kunigas Algis BANIULIS SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios vicerektoriumi.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Dievas, kviečiantis dosniai atsiduoti ir viską jam atiduoti, teikia mums jėgų ir šviesos, kurių reikia norint žengti į priekį. Gyvybės Dievas, kuris mus taip myli, visada lieka šio pasaulio širdyje. Jis mūsų neapleidžia, nepalieka vienų, nes galutinai susijungė su mūsų žeme, o jo meilė visada mums padeda surasti naujų kelių. Tegu Jis bus pagarbintas!

Iš popiežiaus enciklikos LAUDATO SI’ (245)