Vyskupo Algirdo Jurevičiaus žodis DIDŽIAJAM KETVIRTADIENIUI
Paskelbta: 2020-04-09 10:42:51

Didįjį ketvirtadienį savo žodį Kauno arkivyskupijos tikintiesiems, kunigams, diakonams, vienuoliams, pasauliečiams skiria vyskupas Algirdas Jurevičius.

Šią dieną, kai Bažnyčia mini Eucharistijos ir Šventimų sakramento įsteigimą, ganytojas primena, jog Paskutinės vakarienės metu Viešpats Jėzus paliko Bažnyčiai patį save duonos ir vyno pavidalais. Kiekvieną kartą, švęsdama Eucharistiją, Bažnyčia sudabartina ne tik Paskutinės Vakarienės, bet ir Kristaus kančios, mirties ir prisikėlimo įvykį.

„Jūsų patirtis karantininėje Lietuvoje yra panaši į Jėzaus patirtį, nes šiandien Bažnyčia mini ir Jėzaus suėmimą bei įkalinimą. Vienykimės dvasioje su šia Viešpaties Jėzaus patirtimi ir melskime, kad ši situacija kuo greičiau pasikeistų į gera“, – sako vyskupas Algirdas, drąsindamas arkivyskupijos bendruomenę.

Daugiau – vaizdo reportaže (aut. Gediminas Jonas Urbonas).

Noriu pasiūlyti visiems iš naujo atrasti, kaip gražu melstis Rožinio malda namie. Galima tai daryti drauge arba vienam; nuspręskite pagal situaciją, įvertindami abi galimybes. Tačiau kiekvienu atveju yra viena paslaptis, kaip tai padaryti: paprastumas.

iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško tikintiesiems gegužės mėnesį