Arkivyskupijos Šeimos centrui – Kauno vadovų padėka už tarnystę karantino metu
Paskelbta: 2020-08-04 16:27:42

Kauno arkivyskupijos Šeimos centro veiklą karantino metu pastebėjo ir įvertino Kauno m. savivaldybė. Už ženklias pastangas suvaldant koronaviruso grėsmes mieste ir bendrystę Šeimos centrui buvo skirta mero V. Matijošaičio padėka.

Karantino metu arkivyskupijos Šeimos centras teikė konsultacijas nuotoliniu būdu, pagelbėjo Vaikų dienos grupės šeimoms maistu ir būtiniausiomis priemonėmis, vedė vaizdo seminarus sužadėtiniams ir šeimoms.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS