Jaunimo centre atidarytas savanorių „LABas“ (2020 09 28)
Paskelbta: 2020-09-30 11:58:33

Kartu su 34 jaunuoliais ir Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro komanda rugsėjo 28 d. startavo ugdymo kursas – savanorių „LABas“. Tai mokymai, kuriuose siekiama įgalinti jaunuolius priimant jų savanorišką pagalbą ir  suteikti galimybę jiems augti kartu.

Savanorių „LABe“, kuris tęsis iki gegužės mėnesio (užsiėmimai vyks kiekvieną pirmadienį 18–20 val.) bus skiriama dėmesio intelektiniam bei tikėjimo sąmoningumui ugdyti, praktinėms užduotims.

Iš tiesų yra ką veikti norint būti „ne šiaip“. Per kontrolinį, kai renkiesi nesukčiauti. Namuose, kai nežiūri nelegalių filmų. Draugystėje, kai renkiesi atsiprašyti. Bažnyčioje, kai renkiesi sąmoningo kataliko gyvenimo būdą. Kai norisi veikti ir trūksta žinių bei bendraminčių – galime rinktis savanorystę!


 Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

 

 

Ganytojo žodis

Šv. JONO KRIKŠTYTOJO gyvenimas tapo malone daugeliui, kurie ėjo krikštytis Jordano upėje ir pasiklausyti jo drąsiai skelbiamo tiesos žodžio. Jo pavyzdys yra malonė ir mums, gyvenantiems šiandien sekuliaraus pasaulio kontekste, kai dairomės tvirtų tiesos liudytojų, nebijančių ištarti aiškų ir tiesų tikėjimo žodį.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune