Advento metą – Šviesos kiemelis jaunimui
Paskelbta: 2020-12-16 11:14:31

Kauno jaunimas skelbė šiam Adventui „šviesos revoliuciją“ ir pakvietė prie Advento kalendoriaus. Tikrai taip, „prie“! Įprastai Advento kalendoriai sutelpa rankose ar kabo virš židinio. Bet šis didžiulis kalendorius „apsigyveno“ jaukiai išpuoštame Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro kiemelyje (senamiestyje, Vilniaus g. 7), kur tvyro miško kvapas ir matosi žvaigždyno lopinėlis.

„Adventas – laikas kitu žvilgsniu pažvelgti į kasdienybę“, – sako arkivyskupijos Jaunimo centro komanda, kuri kasdien, 10 val., instagrame paskelbia klausimus. Pirmas teisingai atsakęs gauna spynelės atrakinimo kodą ir už kalendoriaus durelių jo laukia dovana. Taip per Adventą Jaunimo centras kviečia savo bendraamžius šviesiai ir aktyviai išgyventi šį vilties laiką.

Parengta pagal Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informaciją

Ganytojo žodis

DIEVAS nori, kad būtume laimingi, kad gyvenimas būtų ramybės ir džiaugsmo patirtis. Tačiau išbandymų niekada nepritrūksime. Kaip juos sutiksime, priklauso nuo mūsų nusiteikimo, nuo santykio, kurį Dievas dovanoja per savo Dvasios veikimą mūsų širdyse. Būkime Viešpaties mokiniai, kurie džiugiai atsilieptų: „Kalbėk, Viešpatie, tavo tarnas klauso“ (plg. 1 Sam 3).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune