Valstybės dieną Kauno arkivyskupui įteiktas aukščiausias miesto apdovanojimas (2021 07 06)
Paskelbta: 2021-07-06 22:43:56

Nuotrauka (I) – Justinos Lasauskaitės, kauno.diena.lt

Liepos 6-ąją, minint Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, Kauno miesto savivaldybės meras Visvaldas Matijošaitis prie Kauno pilies vykusiame miesto festivalyje įteikė apdovanojimus nusipelniusiems kauniečiams.

1-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu už ypatingus nuopelnus Lietuvai ir Kaunui, uolų, sąžiningą ir pasiaukojamą sielovados darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą buvo apdovanotas Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis KĖVALAS.

Kauno miesto burmistro Jono Vileišio pasidabruotu medaliu apdovanotas Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios rektorius kunigas Kęstutis RUGEVIČIUS už svarų indėlį į Kauno miesto kultūrinį ir socialinį gyvenimą, tarnystę žmonėms ir pilietinių iniciatyvų įgyvendinimą.

Kauno rajono antro lygio garbės ženklu apdovanotas kunigas Antanas GRAŽULIS SJ, atstatytos Kulautuvos Švč. Mergelės Marijos Vardo bažnyčios parapijos klebonas. Apdovanojimą Raudondvaryje įteikė Kauno r. meras Valerijus Makūnas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS