Vyrų bendrystės savaitgalis Palendriuose (2021 08 20–22)
Paskelbta: 2021-08-25 16:33:34

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras dalijasi apie rugpjūčio 20–22 d. Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne vykusį vyrų savaitgalį, kuriame dalyvavo 32 vyrai.

Paskaitos, grupiniai užsiėmimai, rytinės maudynės, dienos karštis ir nakties šaltis, malda kartu su broliais benediktinais – visa tai leido išgyventi vyrišką draugystę ir labiau suprasti vyriškumą kaip dvasinę būseną, kaip ryžtą ir drąsą veikti.

Vaizdo reportažas

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS