Kauno Juozo Urbšio progimnazija sutiko naująjį kapelioną (2022 02 09)
Paskelbta: 2022-02-11 09:49:55

Kauno Juozo Urbšio progimnazijos bendruomenę sausio mėnesį pasiekė džiugi žinia apie mokyklai paskirtą kapelioną - kunigą teol. lic. Stasį Blinstrubį.

Susipažinimo momentas prasidėjo vasario 9 d. popietę Eucharistijos šventimu progimnazijos koplyčioje, kuriai vadovavo kunigas S. Blinstrubis. Mokytojai aktyviai dalyvavo šv. Mišių liturgijoje, meldėsi už naujai paskirtą kapelioną, taiką pasaulyje ir dėkojo Dievui už laisvės dovaną. Po Eucharistijos šventimo pažintis tęsėsi kapelionui bendraujant su mokyklos bendruomenės nariais, aptariant sielovados veiklas.

Nuoširdžiai dėkojame arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui už naująjį kapelioną, su kuriuo esame pasiryžę eiti dar tvirtesniu tikėjimo keliu ir augti tikėjimo bendrystėje.

Direktorė Rima Špakauskaitė-Kučinskienė

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune