Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovui skirtas apdovanojimas už turizmo skatinimą Raseinių rajone (2022 02 16)
Paskelbta: 2022-02-23 09:48:16

Nuotrauka – Raseinių r. savivaldybės

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Raseinių kraštui nusipelniusiems žmonėms buvo įteikti Raseinių rajono savivaldybės „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai. 

Šiemet „Auksinės lūšies“ apdovanojimas už pasiekimus turizmo srityje skirtas ir Mantui Kuraičiui, Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovui.

Simbolines statulėles už ypatingus praėjusių metų pasiekimus laureatams įteikė Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.

Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis jau ne vienerius metus vaisingai darbuojasi religinės piligrimystės srityje, ypač Gyvąją piligrimystę, kitus projektus puoselėjant Šiluvoje, kuri yra Raseinių rajone.

Parengta pagal  raseiniai.lt informaciją

 Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

 

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune