Šiluvos šventovė kviečia įteikti kalėdinę maldos dovaną artimui (2020 12 04)
Paskelbta: 2020-12-04 11:54:14

Šiluvos šventovė parengė ypatingą pasiūlymą šiam Advento metui.

Kai išgyvename neeilinį Adventą, dėl pandemijos patiriame nemažai sumaišties ir nesaugumo, o dar galime pamesti galvą ir kalėdinėje namų bei dovanų ruošoje, puikus ir gelbstintis Šiluvos šventovės pasiūlymas – padovanoti savo artimui didžiausią dovaną – maldą už jį.

Tai galimybė artimo, brangaus žmogaus intencija uždegti žvakelę Šiluvos Šviesos koplytėlėje, ir už jį bus meldžiamasi kasdien 15 val. Gailestingumo vainikėlio malda bei pirmą mėnesio penktadienį sudėtinėse šv. Mišiose. Galima užsakyti taip pat ir atskiras šv. Mišias.

Abiem atvejais, užsakyme įrašius gavėjo el. pašto adresą, jam bus išsiųstas virtualus atvirukas – pranešimas apie gautą maldos dovaną.

Akcija tęsis iki Naujųjų metų, kaip dalyvauti ir priimti šį maldos-dovanos pasiūlymą plačiau žr. siluva.lt 

Parengta pagal Šiluvos šventovės informaciją 

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune