Įgūdžius lavino Jaunimo centro suburti savanoriai (2021 06 18–20)
Paskelbta: 2021-06-22 10:39:35

Nuotraukos – Ramvydo Romankevičiaus

Birželio 18–20 d. Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos namuose aidėjo nuotykio ir žinių išsiilgusių žmonių juokas. Kataliko pašaukimas – mokytis. Neprieštaravome ir tris dienas sąžiningai telkėme dėmesį į naujus savanorystės įgūdžius.

Septintus metus ir jau aštuntą kartą liepos 19–25 d. vyksiančios katalikiškos stovyklos „Esi vertas daugiau“ savanoriai – jaunuoliai, pasirinkę savo laiką ir jėgas atiduoti palydint paauglius.

Konfliktai, paauglystė, lydėtojas, šeima, fantastika ir krikščionybė – mokymų metu lukštentos temos. O Vilhelminos Riaubaitės-Mikelionienės, Gabrieliaus E. Klimenkos, Ritos Škriadaitės-Vrubliauskės ir Sauliaus Matulevičiaus laikas bei žinios mums – tikro Dangaus pojūtis čia, žemėje.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

 

 

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune