Šiluvos vasara – su antrąja tarptautinio meno bienale „Paliestoji žemė“
Paskelbta: 2021-06-22 16:02:46

Šiluvą šią vasarą vėl garsins jau antroji tarptautinė meno bienalė, pavadinta „Paliestoji žemė“.

Savo darbus realioje arba virtualioje erdvėje pristatys apie 30 menininkų iš 14 pasaulio šalių. Tai bus tikrai platus šiuolaikinių meno žanrų spektras – nuo klasikinės tapybos, grafikos iki vaizdo meno, instaliacijų, erdvinių objektų ir performansų.

Birželio 13 d. atidarytos pirmosios parodos – Romualdo Balinsko tapybos darbų paroda Šiluvos Piligrimų informacijos centre ir virtuali Juan Rodrigo Piedrahita Escobar (CO) tapybos paroda internetinėje svetainėje www.menopiligrimai.lt.

Liepos 13 d. prasidės Šiluvos bienalės simpoziumas, kuris savo programą plačiau pristatys visuomenei liepos 16-18 dienomis. Jos metu bus galima gyvai pabendrauti su simpoziumo dalyviais, pamatyti jau sukurtus arba dar kuriamus darbus, dalyvauti renginiuose ir diskusijose.

Plačiau siluva.lt >>

Pagal Šiluvos šventovės informaciją

Ganytojo žodis

Šv. JONO KRIKŠTYTOJO gyvenimas tapo malone daugeliui, kurie ėjo krikštytis Jordano upėje ir pasiklausyti jo drąsiai skelbiamo tiesos žodžio. Jo pavyzdys yra malonė ir mums, gyvenantiems šiandien sekuliaraus pasaulio kontekste, kai dairomės tvirtų tiesos liudytojų, nebijančių ištarti aiškų ir tiesų tikėjimo žodį.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune