Šiluvos vasara – su antrąja tarptautinio meno bienale „Paliestoji žemė“
Paskelbta: 2021-06-22 16:02:46

Šiluvą šią vasarą vėl garsins jau antroji tarptautinė meno bienalė, pavadinta „Paliestoji žemė“.

Savo darbus realioje arba virtualioje erdvėje pristatys apie 30 menininkų iš 14 pasaulio šalių. Tai bus tikrai platus šiuolaikinių meno žanrų spektras – nuo klasikinės tapybos, grafikos iki vaizdo meno, instaliacijų, erdvinių objektų ir performansų.

Birželio 13 d. atidarytos pirmosios parodos – Romualdo Balinsko tapybos darbų paroda Šiluvos Piligrimų informacijos centre ir virtuali Juan Rodrigo Piedrahita Escobar (CO) tapybos paroda internetinėje svetainėje www.menopiligrimai.lt.

Liepos 13 d. prasidės Šiluvos bienalės simpoziumas, kuris savo programą plačiau pristatys visuomenei liepos 16-18 dienomis. Jos metu bus galima gyvai pabendrauti su simpoziumo dalyviais, pamatyti jau sukurtus arba dar kuriamus darbus, dalyvauti renginiuose ir diskusijose.

Plačiau siluva.lt >>

Pagal Šiluvos šventovės informaciją

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune