ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. vasario 2 d., penktadienis

KRISTAUS PAAUKOJIMAS. Dievui pašvęstojo gyvenimo diena Kauno arkikatedroje
KUR: Kaunas

...

Mano akys išvydo Tavo išgelbėjimą,
kurį tu prirengei visų tautų akivaizdoje:
šviesą pagonims apšviesti ir tavosios Izraelio tautos garbę
(iš Evangelijos pagal Luką 2, 30–32).

Vasario 2 d. švenčiame Kristaus PAAUKOJIMĄ ir Pasaulinę DIEVUI PAŠVĘSTOJO GYVENIMO dieną. Meldžiamės kartu su sesėmis ir broliais vienuoliais ir dėkojame už vienuolinio pašaukimo dovaną, prašome naujų dvasinių pašaukimų.

Iškilmės KAUNO ARKIKATEDROJE BAZILIKOJE

17 val. giedama Valandų liturgijos Vakarinė.

17 val. 30 val. konferencija – ganytojų padrąsinantis žodis broliams ir seserims vienuoliams.

18 val. iškilminga EUCHARISTIJA. Procesija su žvakėmis. Liturgijai vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

19 val. pašvęstųjų agapė arkikatedros parapijos salėje.

Organizuoja ir kviečia Kauno arkivyskupijos kurija

Transliacija arkivyskupijos YouTube, FB bei Delfi kanalais.

---

Apie Kauno arkivyskupijoje veikiančias moterų pašvęstojo gyvenimo kongregacijas kviečiame žr. >>

Kauno arkivyskupijoje veikiantys vyrų pašvęstojo gyvenimo institutai, plačiau žr. >>